Riga Container Terminal
RĪGAS TIRDZNIECĪBAS OSTAS UZŅĒMUMS

Kontaktpersonas

Termināļa menedžments

Juris Jagučanskis

Konteineru termināļa vadītājs

Tālr.: +371 67321060
Mob.: +371 26396262
Fakss: +371 67321468
juris.jagucanskis@rto.lv

Konteineru operāciju nodaļa

E-pasts: containers@rto.lv

Āris Gailītis

Konteineru operāciju menedžeris

Tālr.: +371 67321221
Mob.: +371 29417259
Fakss: +371 67321468
Aris.Gailitis@rto.lv

Jurijs Liņenko

Autotransporta un kravas dokumentu apstrādes menedžeris

Tālr.: +371 67321221
Mob.: +371 27873824
Fakss: +371 67321468
Jurijs.Linenko@rto.lv

Sergejs Kononovs

Kuģu un laukumu plānošanas menedžeris

Tālr.: +371 67321221
Mob.: +371 25611803
Fakss: +371 67321468
Sergejs.Kononovs@rto.lv

Ģenerālo kravu operāciju nodaļa

E-pasts: containers@rto.lv

Nikolajs Skorodumovs

Noliktavas pārzinis

Tālr.: +371 67321221
Mob.: +371 25610733
Fakss: +371 67321468
Nikolajs.Skorodumovs@rto.lv

Jūlija Moskvina

Ekspeditors

Tālr.: +371 67321221
Mob.: 20280297
Fakss: +371 67321468
Julija.Moskvina@rto.lv

Jurijs Šmidts

Ekspeditors

Tālr.: +371 67321221
Mob.: +371 25409607
Fakss: +371 67321468
Jurijs.smidts@rto.lv

Pārdošana

Jānis Lauciņš

Pārdošanas menedžeris

Tālr.: +371 67321227
Mob.: +371 29322083
Fakss: +371 67321468
Janis.Laucins@rto.lv

Andris Gabrāns

Pārdošanas menedžeris

Tālr.: +371 67321227
Mob.: +371 27893232
Fakss: +371 67321468
Andris.Gabrans@rto.lv

Darina Lukjančikova

Pārdošanas menedžera asistents

Tālr.: +371 67321221
Mob.: +371 20239452
Fakss: +371 67321468
Darina.Lukjancikova@rto.lv

Datu ievades operatori

E-pasts: gate.rigact@rto.lv
Telefons: +371 26402763

Darbalaiks:
Darba dienās 7.00 - 22.00
Brīvdienās 9.00 - 18.00

 

Grāmatvedība


Sanita Riguna

Grāmatvede

Tālr.: +371 67329330
sanita.riguna@rto.lv

Tālr.: +371 67329816
Fakss: +371 67326501
E-pasts: info@rto.lv
Eksporta iela 15 k-1, Rīga
LV - 1045, Latvija